Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği Nedir? Enerji Verimliliği Kimler İçin Gereklidir? Sehatek Enerji Verimliliği Danışmanlığı Firmasından Enerji Verimliliği Hizmeti Almak İçin Tıkla

Enerji Verimliliği

DOĞRU

İşleriniz yönetmeliklere uygun olarak bakanlık yetkili firmamızca hazırlanır.

HIZLI

Profesyonel ekibimizle işleriniz zamanında teslim edilir.

GÜVENİLİR

Uzman kadromuz ve kontrol mekanizmamız ile hata payı minimuma indirilir.

Teklif Al

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yetkili uzmanlara sahip firmamız Sehatek'ten Türkiye'nin her yerinden teklif ve hizmet alabilirsiniz.

Enerji Verimliliği

Hayatımızın her alanında konforlu ve keyifli bir yaşam sürmek için enerjiye ihtiyaç duyarız. Özellikle;

 • Isıtma ve soğutma sistemlerinde,
 • Aydınlatma sistemlerinde,
 • Ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasında,
 • Elektrikli ev aletlerinin kullanımında,
 • İş yerlerinde üretim faaliyetleri sürecinde yaygın olarak kullanılan enerji, günlük hayatımızın her safhasında kendine yer bulur.

Bu nedenle hem doğal kaynakların korunması hem de enerji maliyetlerinin düşmesi amacıyla enerji verimliliğine verilen önem maksimum seviyededir. Sehatek olarak ihtiyaçlarınızı kısıtlamadan bütçenizi korumanıza yardımcı oluyoruz. Bu alanda yaptığımız iyileştirme çalışmalarıyla enerjiyi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Solar Panel

Enerji Verimliliği Nedir?

Yaptığınız işin kalitesinden ödün vermeden çok daha az enerjiyle çalışmalarınızı gerçekleştirmeniz olarak bilinen enerji verimliliği, birçok alanda farklı şekilde uygulanır. Binalarda daha az enerjiyle yaşam kalitenizi yükseltmenize, endüstriyel alanlarda üretim kalitesini maksimum seviyede tutmanıza yardımcı olan pek çok çalışma mevcuttur.

Yılların verdiği deneyimle enerjiyi verimli kullanmanız konusunda size rehber oluyoruz. Mükemmeli hedefleyen firmamız, her daim başarılı çözümler üreterek işletmenizin enerjiden tasarruf etmesini sağlar. Böylece hem ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz, hem de doğal çevreyi korumuş olursunuz. Ayrıca enerji için yapılan harcamaların da azalmasını sağlayarak, tasarruf edersiniz.

Enerji Verimliliği Nasıl Yapılır?

Enerji verimliliğinin sağlanması için birçok konuda özenli hareket edilmesi ve profesyonel destek alınması gerekir. Sektörün en saygın firmalarından biri olarak enerji verimliliği konusunda pek çok uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Bu noktada öncelikle;

 • Atık enerjinin geri kazanımı,
 • Verimli ekipman kullanımı,
 • Enerjinin işe dönüşümünde etkin kontrol sağlanması gibi çalışmaların en doğru şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

İhtiyaç duyulan enerjinin akıllıca kullanılması, size maksimum verimlilik sağlar. Böylece enerjiden tasarruf ederek daha yüksek kazanç elde edersiniz.

Enerji Verimliliği Neden Yapılır?

Firmamızın size sağlayacağı imkanlarla enerji verimliliği konusunda pek çok açıdan fayda sağlarsınız. Öncelikle;

 • Enerji maliyetiniz düşer.
 • Enerji kaynaklarının tüketimi azalır.
 • Doğa dostu bir marka olursunuz.
 • Küresel ısınmanın etkisini azaltma konusunda bir katkınız olur.
 • Ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz.

Doğru uygulandığında mükemmel sonuçları olan enerji verimliliği çalışmaları, firmamız bünyesinde çok daha rahat ve kolaydır. Sehatek olarak her zaman yanınızdayız.

Enerji Verimliliğinde Dikkat Ettiğimiz Noktalar

Uzman ve deneyimli ekibimizle ihtiyacınız olan çözümleri kısa sürede üretiyoruz. Böylece iş yerinde gereksiz enerji harcaması yapmadan, yüksek performansın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Enerji verimliliğinde özellikle dikkat ettiğimiz birçok konu vardır. Ancak öncelikle ihtiyaç duyduğunuz enerjinin kojenerasyon sistemler ya da yenilenebilir enerji kaynaklar ile karşılanmasına özen gösteririz. Böylece hem maddi açıdan kazançlı çıkarsınız, hem de küresel ısınmaya neden olan enerji tüketiminin azaltılmasına katkıda bulunursunuz.

Sehatek olarak doğa dostu politikamız ile her daim güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına ağırlık verilmesinden yanayız. Enerji verimliliği konusunda firmanızın iyileştirme çalışmalarını kusursuzca yapıyoruz.

Sehatek Farkıyla Etkili Enerji Verimliliği Sağlama İmkânı

Sektörde adından sıklıkla bahsettiren bir firma olarak, enerji verimliliği adına işletmenizin sistemlerini düzenliyoruz. Böylece saygın enerji verimliliği kapsamında gerekli olan çalışmaları başarıyla gerçekleştiriyor ve performansınızı maksimum düzeye çıkarıyoruz. Daha az enerjiyle daha yüksek verimliliği sağlamanız için gerekli olan her şeyi biz sizin yerinize düşünüyoruz.

İşletmenizde enerji verimliliğinin artırılmasına yönelik imkanlar yaratıyor ve atık enerjinin geri kazanımı potansiyelini değerlendiriyoruz. Bu sayede yenilenebilir kaynaklara dayalı enerji üretim potansiyelini yükselterek, doğa dostu çalışmalarınızı arttırıyoruz. Enerji maliyetinin düşmesini sağlayarak, üzerinizdeki yükü hafifletiyoruz. Profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Enerji verimliliğinin maksimum seviyeye yükselmesi için yapılan iyileştirme çalışmaları konusunda bizimle iletişime geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz.

Teklif Al

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yetkili uzmanlara sahip firmamız Sehatek'ten Türkiye'nin her yerinden teklif ve hizmet alabilirsiniz.