Hemen Arayın
Müşteri yorumları

Bizim İçin Ne Dediler?

Ücretsiz Destek Al Hemen Ara
Sahil Park Konakları Yetkilisi

Erol Türkoğlu

Sehatek firmasına daha önce kendi binasına Enerji Kimlik Belgesi alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Projelerimizin eski ve yetersiz oluşundan ötürü ölçüm yapmaya geldiler. Neticesinde belgelerimizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlayıp tarafımıza ulaştırdılar. Bize sağladıkları hizmet için Sehatek Enerji Verimliliği firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Sahil Park Konakları Yönetimi
Maltepe / İstanbul

4 Eylül Sitesi Yetkilisi

Doğan Emek

Bir arkadaşım vasıtasıyla Sehatek ile tanıştım. 612 km lik Antalya ve Kocaeli arasında işimi tek bir telefonla çözdüler. Sehatek firmasının hem fiyatları çok uygun hem de çok hızlılar. Kendilerine güler yüzlü personelleri, hızlı teslimatları ve alım yaparken ki ilgili davranışlardan dolayı teşekkür ederim.

4 Eylül Sitesi Yönetimi
Kepez / Antalya

Güvendiren Apartmanı Yetkilisi

Fatin Şerifoğlu

Sehatek firması ile 29/06/2018 tarihinde tanıştık. İnternet ortamında bulduğum firma ile görüşerek Enerji Kimlik Belgesi hazırlanması konusunda çalışmalarını talep ettik. Firmanın bu konudaki ekibi deneyimli ve saygılı bir biçimde işlemlerimizi halletmiş ve tarafımıza teslim etmiştir. Kendilerine özverili ve güven verici çalışmalarından ötürü teşekkürlerimizi iletiyorum.

Güvendiren Apartmanı Yönetimi
Çankaya / Ankara

Ardıçlı Evler Sitesi Yetkilisi

Ayhan Yavuz

Sehatek firması Enerji Kimlik Belgesi hizmeti ile tarafımıza ulaştı. Konu ile ilgili ilk bilgilendirme telefon ile tarafımıza yapıldı. Daha sonra bize bir teklif sundular ve İstanbul şubesinden çalışanları binamız için ölçüm yapmaya geldi.732 villa ve 10 dükkan için belgemiz eksiksiz ve en uygun fiyatlar ile düzenlendi. Belgemiz tarafımıza sorunsuz bir şekilde ulaştı. Teşekkürler Sehatek.

Ardıçlı Evler Sitesi Yönetimi
Büyükçekmece / İstanbul

Oyak Atakent Sitesi 6. Etap Yetkilisi

Levent İstek

Ankara şubesinden sorumlu arkadaşımız bizi ziyarete geldi. Enerji Kimlik Belgesi konusunda bizi bilgilendirdi ve sunum yaptı. Akabinde uygun teklif ile anlaştık. Enerji Kimlik Belgesi süresince her zaman sorularımıza yanıt aldık ve kısa sürede bize teslim ettiler. Hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Tüm Türkiye'de hizmet vermeleri tercih sebebimiz oldu. İlgi ve alakalarından dolayı Sehatek ailesine te

Oyak Atakent Sitesi 6. Etap Yönetimi
Eryaman / Ankara

İlk Gül Sitesi Yetkilisi

Erdoğan Doğanay

Ankara’ da şubesi bulunan Sehatek firmasından bir temsilci sitemizi ziyarete etti ve Enerji Kimlik Belgesi hakkında bizleri bilgilendirdi. Akabinde kısa bir süre içerisinde anlaşmamız dahilinde Enerji Kimlik Belgemizi sorunsuz bir şekilde bize teslim etti. Şirketi adına Ankara temsilcilerine ve tüm Sehatek Enerji Verimliliği şirketine teşekkür ederiz.

İlk Gül Sitesi Yönetimi
Sincan / Ankara

Atakent Sitesi Yetkilisi

Muhammet Günal

Enerji kimlik belgei için yapmış olduğum müracaata en makul fiyatı verip en etkin ve kısa sürede işlemleri sonuçlandıran Sehatek EVD'ye teşekkür ediyorum. Yetkili kişi ve çalışanlarının poofesyonel hizmet anlayışı ve her soruna çözümcü yaklaşımları işin ehli olduklarını ortaya koymaktadır. Kocaeli merkezli bir firma olmalarına rağmen Bursa'daki bir vatandaş olarak hiçbir problem yaşamadık

Atakent Sitesi Yönetimi
Yıldırım / Bursa

Yaren Apartmanı Yetkilisi

Veysel Tepecik

Sehatek'e bir arkadaşımın yönlendirmesi ile ulaştım. Merak ettiğimiz tüm soruları yanıtladılar.Her aradığımda telefonumu açtılar, sağ olsunlar.  Binamız yalıtımsızken Enerji Kimlik Belgesi aldık, 1 yıl içinde yalıtım yaptırırsak belgeyi bedelsiz revize edeceklerinin sözünü verdiler. Belge elimize eksiksiz, sorunsuz ulaştı. Sehatek Enerji Verimliliğine tüm kat maliklerimiz adına teşekkür ederim.

Yaren Apartmanı Yönetimi
Keçiören / Ankara

Bahçekent Site Yönetimi Yetkilisi

Salih Zeki Özfidan

Sehatek Enerji'den Bursa şube yetkilisi arkadaşımız tarafımıza ulaştı. Enerji Kimlik Belgesi hakkında bilgilendirme ve sunumlar gerçekleştirdi. Site yönetimimiz olarak kurumsallığı ön planda tutarak Sehatek firması ile çalışma sağladık. Hızlılıkları ve müşteri desteği açısından çok memnun kaldık. Sehatek firmasına teşekkür ederiz.

Bahçekent Site Yönetimi Yönetimi
Nilüfer / Bursa

Gizemler Sitesi Yöneimi Yetkilisi

Selami Mülayim

Mahallemizde yürüttükleri Enerji Kimlik Belgesi çalışması için sitemizi ziyaret ettiler. Yasal sürecin tüm ayrıntıları ile kat maliklerimize sunum yaptılar. Belgenin hazırlanma sürecin de detaylı ölçüm ve kontrolleri ile güvenimizi tazelediler. Belgelerimizi de söz verdikleri gibi 7 iş gününde teslim aldık. Sehatek Firmasına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Gizemler Sitesi Yöneimi Yönetimi
Nilüfer / Bursa

Manolya Sitesi Yönetimi Yetkilisi

Yusuf Ok

Bursa Şubesinden sorumlu Enerji Verimliliği Uzmanı sitemizi ziyaret etti ve ekb hususunda bizi bilgilendirdiler. Yönetim olarak sıkı bir araştırmadan sonra sorumluluğunu taşıdığımız kat maliklerinin en güvenilir şekilde işlemlerini Sehatek ile yöneteceğimiz kararına vardık. 21 bloğumuzda da titizlikle yürüttükleri ölçümler neticesinde yasal sorumluluğumuz olan Ekb belgesini teslim aldık.

Manolya Sitesi Yönetimi Yönetimi
Nilüfer / Bursa

Teksar Sitesi Yönetimi Yetkilisi

Kenan Çırak

Sehatek’in Bursa temsilcisi bizi ziyaret ederek ekb hakkında detaylı bilgi verdi. Kat maliklerine yapılan sunumlar neticesinde bu yasal zorunluluğun yerine getirilmesi için çalışma yapmamız gerekmekteydi. Araştırmalarımızdan sonra kurumsallıkları ve müşteri desteği ile her an telefonun diğer ucunda muhatap bulabildiğimiz Sehatek’i tercih ettik.

Teksar Sitesi Yönetimi Yönetimi
Nilüfer / Bursa

Yurtkent Sitesi Yönetimi Yetkilisi

Erkan Altınkum

Sehatek firmasından Enerji Verimliliği Uzmanı arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiler. Enerji Kimlik Belgesinin sunumunu ve yasal sorumluluklarımızdan bahsettiler. 8 bloğumuzda da detaylı ölçümleri ve titizlikle işlemleri tamamladıklarından dolayı Sehatek firmasına çok teşekkür ederim. Belgemizi bakanlığın sisteminden de sorgulattık. Her şey sorunsuz.

Yurtkent Sitesi Yönetimi Yönetimi
Nilüfer / Bursa