Sehatek Enerji Verimliliği Danışmanlık Ltd. Şti.

İletişim
 | 

Türkiye'nin Verimi Türkiye'nin Enerjisi

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş, SEHATEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK ELEKTRONİK YALITIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2011 yılından bu yana, sektörün öncü ve yenilikçi firmaları arasında yerini almış olup, gayret ve özen ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sehatek Enerji, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından bina alanında yetki belgesi almış ENERJİ VERİMLİLİK DANIŞMANLIK (EVD) firması olarak tüm Türkiye genelinde; ticari ve hizmet binaları (otel, alışveriş merkezi, havalimanı, banka, üniversite, okul, otogar, stadyum vb.), kamu kurum ve kuruluşları ve konutlarda (site, apartman, müstakil bina, villa) ‘’Enerji Kimlik Belgesi’’ (EKB) düzenlemektedir.

Uzman Sertifikalı Enerji Yöneticileri ve Mühendislerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin konfor şartlarından ödün vermeden, enerjinin verimli ve etkin kullanılması kapsamında, mühendislik, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Misyon: Enerji verimliliği konusu her geçen gün hassasiyetle önemini artırırken, yaşam alanlarımızın enerji performans sınıflarının bizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kuruluşumuzun asıl amacı; Türkiye’nin enerjisinin etkin ve verimli kullanılması çalışmalarına öncü olarak, enerji kimlik belgesi düzenlenmesinde farklı ve profesyonel bakış açımızla, müşterilerimize uluslararası standartlarda; doğru, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmetimizi sunmaktır.

Vizyon: Enerji bilincinin oluşturulmasında edinilen bilgi, tecrübe ve deneyimleri siz değerli müşterilerimize aktarmaya devam ederken, tüm Türkiye genelinde Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenlemeye yetkili Enerji Verimliliği ve Danışmanlık (EVD) firması olarak lider olmaktır.

Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi Yetki Belgesi

Belge Kategorisi:Bina
Belge Sınıfı:B
Anlaşma No/Tarihi:ETKB-EVD-078 / 12.07.2017
Anlaşma Tarihi:12.07.2017
Anlaşması Geçerlilik Süresi:12.07.2022
Uzmanı Olunan Alt Sektör:Meskenler (B)

Genel Müdürlük (Enerji Verimliliği ve Danışmanlık Şirketleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü) tarafından gerekli denetimler sonucunda yeterli görülen Enerji Verimlilik ve Danışmanlık Şirketleri’nin (EVD) yetki belgeleri, üç (3) yıl geçerliliği olacak şekilde yenilenir.

Şirket Unvanı:Sehatek Enerji Verimliliği Danışmanlık Müh.İnş.Elk.Yal.San ve Tic. Ltd. Şti.
Şirket Sicil Tarihi:13.05.2013
Merkezin Bulunduğu Yer:Kadıköy Mah. Okur Sk. Sehatek Merkez Ofis No: 4 / 2-3-4 İzmit / KOCAELİ
Telefon:Hemen Arayın
E-Posta:bilgi@sehatek.com.tr

Ekibimiz

Sehatek Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi kurulduğu 2013 yılından bu yana sektöre yön veren bir şirket olmuştur. Bugüne kadar 30.000'den fazla bina için enerji kimlik belgesi düzenlemiş ve sorunsuz teslim etmiştir.

Gücünü yorulmak bilmeyen dinamik kadrosundan almakta, hep daha iyisini yapmak için çalışmaktadır.

Diğdem / Mühendis
Ayşe / Temsilci
Gamze / Temsilci
Fatih / Teslimat
Fatma / Asistan
Gonca / Temsilci
Habibe / Mühendis
Seher / Temsilci
Nur / Temsilci
Gülbin / Temsilci
Hasan / Mühendis
Gurur / Mühendis
Dilara / Temsilci
Elif / Mühendis
Hakan / Mühendis
Hayrettin / Mühendis
Mehmet / Temsilci
Duygu / Web Geliştirici
Seval / Mühendis
Mustafa / Web Geliştirici
Tuğçe / Temsilci
Eda / Temsilci
Özlem / Temsilci
Şeyda / Mühendis
Tuğba / Mühendis
Tuğba / Temsilci
Utku / Mühendis
Merve / Mühendis
Aylin / Servis
Belgin / Operasyon
Cansu / Mühendis
Dilek / Finans
Esra / Temsilci
Gülbahar / Temsilci
İlayda / Mühendis
Nurdan / Servis
Mert / Mühendis
Nurseda / Temsilci
Ömer / Web Geliştirici
Rüveyda / Operasyon