DOĞRU, HIZLI, GÜVENİLİR

Tüm Türkiye'ye Enerji Kimlik Belgesi Hizmeti

Tadilat, bakanlık güncellemeleri ve belediye kaynaklı enerji kimlik belgesi revizelerini ücretsiz yapıyoruz. Enerji kimlik belgesi (EKB) işlemleri için zamanınızın olmadığını biliyor, gereksiz bir şekilde zamanınızı çalmıyoruz.

ŞİMDİ TEKLİF AL
Enerji Kimlik Belgesi Örneği

Sehatek EVD olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizden birkaçı;

Nef Firması Logo
Emlak Konut Logo
Soyak Evreka Logo
TMO Logo

NEDEN SEHATEK?

Enerji kimlik belgesi revizelerinizi ücretsiz yapıyoruz

Yönetmelik gereği tadilat ya da yalıtım durumlarında enerji kimlik belgesinin revize edilmesi gereklidir. Kasım 2017'de bakanlığın sisteminde bir güncelleme yapıldı ve eski sistemde çizilip hazırlanan enerji kimlik belgeleri yeni sistemde gözükmedi. Her iki durumda da müşterilerimizden ek hiçbir ücret talep etmeden belgelerini yeniliyoruz.

Ödeme Yöntemleri

Ödeme Kolaylığı

Fiyat farkı yaşamadan vade imkanı, mazeret belirtmeksizin 1 ay son ödeme tarihi öteleme ve online tahsilat sistemimizle mali işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Enerji kimlik belgenizi teslim etmeden herhangi bir ödeme talep etmiyoruz.

Hızlı Teslimat

Enerji kimlik belgeniz 2 gün içerisinde hazırlanır. Dijital hali hemen e-posta gönderilir, matbuu hali ise anlaşmalı kargo firmalarımıza verilir. Enerji kimlik belgesi fiyatının da yazılı olduğu faturalarınız da teslim edilecek paket eklenir.

Teslimat Yapan Maskeli Personel
Takip Çizelgesi

Proje Takibi

İş yoğunluğunuzun farkındayız. Yoğunluk dolasıyla enerji kimlik belgesi işleriniz son ana kalmasın. Projelerinizin tarihlerini bildirdiğiniz takdirde sizin için takibini yapıp, zamanı geldiğinde sizi arayacağız. Çağrı merkezimiz enerji kimlik belgesi için gereken evraklar ve diğer ekb ile ilgili konularda ücretsiz destek verir.

Enerji kimlik belgesi zorunluluğu
iş planlarınızı sarkıtmasın

Evraklarınız söz verdiğimiz günde teslim ediyor, enerji kimlik belgesi yasal zorunluluğunun iş süreçlerinizi etkilememesi için azami özeni gösteriyoruz.

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Enerji kimlik belgesi hazırlama sürecine asgari düzeyde zaman ayırın

Gerekli evrakların temini için yapılan görüşme dışında vaktinizi almamaya özen gösteriyoruz. Sadece 1 görüşme ile işlemleriniz tamamlanır.

Dosya İkonu

"Şimdi Teklif Al" butonu ile açılan iletişim formunu doldurun.

Kurumsal Personel İkonu

Uzmanlarımız belirttiğiniz telefon numarasına ulaşıp iş girişini yapsın.

Teslimat Motoru İkonu

Enerji kimlik belgeniz 2 iş günü içinde tamamlanıp kargoya verilsin.